BASINDA BİZ

Franchise Dünyası – Ağustos 2017

Franchise Dünyası - Agu 2017
Franchise Dünyası – Agu 2017

TFC Danışmanlık, uzun yıllar profesyonel hayatta hizmet vermiş, önemli markalarda büyük projelere imza atmış bir ekibin, biraraya gelerek güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkmış sinerjik bir danışmanlık organizasyonu olarak iş hayatına giriş yaptı.

En önemli farklılığı her projeyi bir bütün olarak düşünüp kendi işi gibi özümseyen ve Kurumsal Kimlik tasarımından başlayıp, Mimari Tasarım, Marketing, Eğitim ve Bilgi Teknolojileri gibi özel uzmanlık ve yüksek sektörel deneyimi olan danışmanlarla “anahtar teslim” projeler üretebilmesidir.

Yaklaşık 15 yıldır franchise ve iş geliştirme konularında büyük ve kurumsal firmalarda yöneticilik yapan Barış Tamer Memiş ile yine bankacılık & finans sektöründe uzun yıllar süren deneyimin ardından son yıllarda gıda sektöründe bilişim yöneticiliği yapan Cüneyt Uzunlar tarafından kurulan TFC Danışmanlık konusunda uzman danışman kadrosuyla tek şubeli butik bir projeye veya çok şubeli zincir projelere hizmet verebilmektedir. Kurucu ortaklardan Cüneyt Uzunlar, “bizim en önemli farkımız farklı uzmanlık alanına sahip bir ekibi bir araya getirerek herkesin kendi uzmanlık alanıyla ilgili projelere maksimum katsı yapmasını sağlamamız” diyerek ekip çalışmasına vurgu yaptı. Diğer kurucu ortak Barış Tamer Memiş ise” bir markanın yönetici bazından ihtiyaç duyabileceği tüm uzmanlık alanlarında hizmet veren danışmanlara sahip olduklarını ve dileyen markalar ile uzun süreli büyüme stratejilerinde çözüm ortağı olarak çalışabileceklerini” ifade etti.

Yazının tamamı için tıklayınız.