HAKKIMIZDA

Kurucu Ortaklarımız

Barış Tamer Memiş
1974 İzmir-Bergama doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun olmuştur.1996-2004 yılların arasında telekom sektöründe değişik firmalarda ve değişik pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2005 yılında gıda sektörüne geçiş yapmıştır.İlk gıda deneyimi olan Tatlıcı Tombak Markasında 2008 yılına kadar Frachisee ve Bölge Franchisee olarak sektör deneyimi kazanmış,ardından Romma Dondurma isimli yerel bir markanın ulusal bir zincir haline dönüşüm projesinde yer almıştır.

Daha fazla…

Cüneyt Uzunlar
1970 doğumlu olan Sn. Uzunlar, Evli ve 1 çocuk babasıdır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki eğitiminin ardından lisans derecesiyle mezun olmuştur. Sn. Uzunlar ayrıca Preston University “Information Technology” bölümünüde lisans derecesiyle bitirmiştir. Yapı ve Kredi Bankası’nda başladığı kariyerinde sırasıyla Koçfinans, Oyak Bank (ING Bank), Oyak Genel Müdürlük ve Türk Telekom’un teknoloji firmalarında yaklaşık 20 sene üst düzey görevlerde yöneticilik yapmış ve teknolojik değişim projelerini yönetmiştir.

Daha fazla…

Konusunda Uzman Danışmanlarımız

Pinar Artemel
1984 Ankara’ da doğdu. Ortaokul’ a kadar Kıbrıs’ta okuduktan sonra İstanbul Kültür Kolejinde Lise öğrenimini tamamladı.Gıda Mühendisi olan Pınar, Üniversitede work&travel programı ile Boston Universitesi’nde 1 yıl Gıda markaları üzerine pazarlama eğitimi aldı.Üniversiteden mezun olduktan sonra Koç Grubunda yönetici yetirştime programı dahilinde Pazar araştırma-geliştirme mühendisi olarak görev yaptı.

Daha fazla…

Zafer Murgul
1964 doğumlu olan Sn. Murgul, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitiminin ardından İktisat Bölümü’nü bitirmiştir. McDonald’s’da  başladığı kariyerinde, Operasyon Danışmanı, Eğitim Danışmanı, Franchise Danışmanı ve Operasyon Müdürü pozisyonlarında toplam 17 yıl görev yapmıştır. McDonald’s Türkiye Eğitim Departmanının Kurulmasında aktif görev almıştır.İleri İşletmecilik ( operasyon ) Teknikleri ve Eğitim Danışmanlığı eğitimlerini Chicago-USA da Hamburger Üniversitesinde tamamlamıştır.

Daha fazla…

Seda Avcı Güdül
1984 Doğumlu olan Güdül,Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı mezunudur.İş hayatına 2000 yılında Ece Reklamda grafiker olarak başlayan Güdül,2004’te NTV Haber,2004-2006 yıllarında Schlotzsky’s Deli Turkiye,2007-2014 yılları arasında Domino’s Pizza Türkiye’de ve 2014-2017 yılları arasında ise Little Caesars Pizza (Çelebi Holding)’te görev yapmıştır.Çalıştığı tüm kurumlarda pozitif enerjisi ile dikkat çeken Güdül,özellikle çok titiz çalışma gerektiren tasarım konusunda da yaratıcılığı ile fark…

Daha fazla…

 

Ezgi Özek İmrak
1983 İzmir doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesinin ardından üniversite okumaya İstanbul’a gelmiş, Marmara Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında CarrefourSA’da CRM uzmanı olarak başladığı görevde CarrefourSA Plus Card’ın lansmanını yapmış, 6 ay içinde 6 milyon müşteri ile ulaşılması güç bir başarıya imza atarak Müşteri Hizmetleri Sorumlusu görevine terfi etmiştir…

Daha fazla…

TFC Danısmanlık Tanıtım Sunumu 

TFC Danışmanlık 2017 yılında kurulan ve çok kısa zamanda uzman danışman kadrosu ile Türkiye’de önde gelen danışmanlık firmaları arasına girmiş, uluslarası şirketlerde ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında edinilmiş toplamda 100 yılın üzerindeki tecrübesiyle, danışanlarına üst düzey hizmet sunan kalite odaklı bir şirkettir.

Perakende, Hızlı Tüketim ve Gıda sektörleri başta olmak üzere bu sektörde büyümek isteyen markalara Franchising büyüme modeli, Bilgi işlem teknolojileri, Mimari proje, Grafik tasarım uygulamaları, Pazarlama, Eğitim ve Operasyon gibi önemli konularda hizmet vermektedir.

Özetle daha yüksek Pazar başarısı arayan veya hedefleyen firmalar için strateji oluşturma ve tüm süreçlerde destek için varız.

Pdf Dökümanı İndir