REFERANSLARIMIZ

 


MAYDANOZ KÖFTE TFC DANIŞMANLIK İŞBİRLİĞİ

 

Maydanoz Köfte - TFC Danışmanlık
Maydanoz Köfte Markasının Sahibi Sn. Burak Altınterim & TFC Danışmanlık İşbirliği

Firmanıza internet üzerinden yaptığımız araştırmalar doğrultusunda ulaştık. Firmanızla çalışmaya karar vermemizdeki en önemli etken profesyonel bir ekip ile temas kurarak eksik/yanlış yaptığımız şeylerin doğrularına yönlendirilebilecek olduğumuzu düşünmemizdi. En çok etkilendiğimiz konu operasyon, pazarlama, IT, iş planlaması gibi konularda tam çözüm sunmanızdır.

İş birliği sürecimizde yoğun bir tempo ile kısa sürede güzel adımlar attık. Bu da bizim istediğimiz/beklediğimiz durumdu. Süreç içerisinde birçok konuda farkındalık sahibi olduk. Bunlardan en önemlisi karlılığa etki eden hususları ve operasyonu nasıl daha efektif şekilde kullanabileceğimizi öğrenmek oldu. Bunun dışında, ekip kurulması ve yönetimi, iş takibi, denetim vb. Gibi birçok konuda bilgi edindik ve uygulamaya geçtik.

TFC Danışmanlığı gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. İşin direkt içinde olan kişiler olarak birçok konuda göremediğimiz, atladığımız veya kulak arkası ettiğimiz noktalarda profesyonel açıdan destek alarak işimizi iyi noktalara taşıma fırsatı bulduk.


SAİT EFENDİ TFC DANIŞMANLIK İŞBİRLİĞİ

 

Sait Efendi Katar'da - TFC Franchising Danışmanlık
Sait Efendi Katar’da – TFC Franchising Danışmanlık

Yurtdışı projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. BVS Group bünyesindeki Sait Efendi markasının Katar master franchise anlaşması tamamlandı.

Henüz ilk yılımızda böylesine köklü bir grubun yurtdışı anlaşmalarında TFC Danışmanlık olarak yer almaktan gurur duyuyoruz. Darısı diğer Türk Markalarımızın başına.

Yeme – içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan ve asırlara dayalı kebap kültürünün mirasına sahip çıkmayı ilke edinen restoran zinciri Sait Efendi, Türkiye’nin farklı yerlerinde konumlanan 12 şubesi ile lezzet kaşiflerini ağırlıyor.

Köklü ve çok yönlü Türk mutfağının seçkin temsilcisi Sait Efendi, nesilden nesile aktarılan ve kaybolmaya yüz tutan geleneksel değerleri yeniden canlandırarak, misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.