FRANCHISE ALANLAR

 

Finansal Danışmanlık

Öncelikle adayımızın sahip olduğu yatırım gücünü doğru analiz ederek bu yatırım gücü için en uygun markaların seçimi konusunda danışmanlık vermekteyiz.Ayrıca hazırlanacak olan iş planı ve nakit akış tablosuna göre ihtiyaç durumunda anlaşmalı finans kuruluşlarına kredi başvurusu konusunda yönlendirme yapmaktayız.


Marka seçimi

Fr adayı ile öncelikle uzun bir mülakat yaparak kendisinin sosyo- ekonomik statusu,yatırım gücü,gelir beklentisi ve sosyal yaşam düzeyine göre öncelikle kendisine en uygun sektörün belirlenmesi ve bu sektördeki yatırım gücüne en uygun markanın seçilmesi konusunda danışmanlık yapmaktayız.


Lokasyon analizi ( Demografik ve ticari analiz raporlarıyla)

Lokasyon analizi yapılacak olan işin en önemli kararı olan doğru lokasyon seçimi için çok önemli olduğundan en önem verdiğimiz konuların başında galmektedir.Lokasyon analizlerinde hem sahada yapılacak çalışmalarımız hem de konu hakkında profesyonel çözümler sunan bilişim firmalarından temin ettiğimiz demografik veriler yer almaktadır.


İş planı hazırlanması

Bir işe yatırım yapıp yapmama konusunda kararınızı belirleyecek olan şey iyi bir iş planıdır.Çünkü doğru araştırma teknikleri ve doğru parametreler ile hazırlanmış olan bir iş planı size işinizin geleceği hakkında önemli ipuçları verecektir.Bu iş planının nasıl hazırlanması gerektiğini ekip olarak biz çok iyi biliyoruz çünkü daha önce bir çok defa hazırladık.Size de nasıl hazırlanması gerektiği konusunda destek verebiliriz.


Nakit akış tablosu hazırlama

Nakit akış tablosu işinize yatırım yaparken harcamış olduğunuz yatırımı ne kadar zamanda geri kazanabileceğinizi,vadeli olan borçlarınızın ödenmesi konusunda iş planınıza göre ne kadar başarılı olabileceğinizi görebilmeniz için önemli bir tablodur.Bu tabloya göre risklerinizi ve ödeme planlarınızı beraber hazırlayabiliriz.


Büyüme planı hazırlama

İşinizi kurdunuz ve çalışmaya başladınız artık bir sonraki aşama olan büyüme planlarınızın hazırlanmasına geçebilir ve bu planlara göre yatırım planlarınızı oluşturabilirsiniz.


Start-up marketing

İşinizi kurup çalışmaya başladıktan sonra en önemli konu çevrenizdeki potansiyel müşterilere nasıl ulaşacağınızdır.Her işin kendi özelliklerine göre yapılacak olan pazarlama aktiviteleri ile beraber bir plan hazırlayabiliriz.


Lokal pazarlama

Perakendenin altın kurallarından bir tanesi olan “golden mile” (altın bölgeniz) içinde bulunan müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirecek pazarlama taktikleri verebiliriz.


Bilişim ve telekomünikasyon danışmanlığı

Günümüz perakende ticaretinde önemli konulardan bir tanesi de rakamlarınıza anlık hakim olmak ve bu rakamları doğru analiz ederek gelir gider dengesini doğru kurgulamaktır.Gerekli bu verilerin size sağlıklı ulaşması için doğru bilişim alt yapısına ihtiyacınız var.Doğru kuracağınız alt yapı hem verilerin size sağlıklı ulaşmasını sağlar hem de kayıp/kaçak oranlarınızı büyük oranda azaltır.


Ekip kurma desteği

Sektörel deneyimi bu kadar yüksek olan danışmanlar grubunun elbette istediğiniz pozisyon için çalışan bulabileceği bir network ağına sahip olması gerekir.Bu konuda da yanınızdayız.


Operasyon süreçlerinde danışmanlık

Verimlilik işinizin vazgeçilmezi olacak bu yüzden operasyonel süreçlerin çok iyi yönetilmesi şart bu konuda biz büyük bir deneyime sahibiz ve size aktarmak için hazırız.


İnşaat/dekorasyon danışmanlığı

Yatırım için karar verdikten sonra yapacağınız inşaat yatırımı için proje çizilmesinden uygulamaya kadar her aşamasını ortak çalıştığımız …………inşaat ile yapabiliriz.


Devir ( Alım/Satım ) danışmanlığı

İşinizi değiştirmek için karar vermiş olabilirsiniz.Mevcut işletmenizin en uygun fiyata devri konusunda da size adaylar bulabiliriz.

 

Franchising ve Diğer Hizmetlerimizi gösterir sayfamıza geri dönebilir ya da Franchise Vereceklere yönelik hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.